Ubytování…

V citlivě rekonstruovaném interiéru bývalého špejcharu z roku 1866  zůstaly zachovány původní ostění a trámy, které jsou k vidění nejen v  interiéru pokojů, ale také na otevřené galerii ve společenské místnosti. V přízemí domu se nachází velká společenská místnost s krbem a otevřeným ohništěm, které Vám může posloužit, jak k romantickému posezení u ohně v chladnějších večerech, tak k přípravě připraveno masových dobrot. Ve společenské místnosti se dále nachází bar s výčepním zařízením, vinotéka, kávovar na zrnkovou kávu, Espresso Tassimo a LCD televizor se satelitním příjmem.  Součástí přízemí je také plně vybavena kuchyně se všemi moderními spotřebiči, toalety a sauna. Jak ze společenské místnosti, tak z kuchyně je přímý vstup do areálu zahrady. Vytápění penzionu centrálně krbovými kamny a elektrickým topením. 


 Exkluzivní ubytování v moderním stylu je citlivě zabudováno do historického stavení ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích celkem pro 12 osob + 2 přistýlky.  Pokoje s výhledem do  zahrady  jsou vybaveny manželskou postelí, koupelnou s hydromasážním  koutem  a toaletou. Všechny pokoje jsou situovány v prvním patře. Čtyřlůžkové pokoje mají dvě ložnice, kde druhá ložnice se nachází v podkroví. 


 K odpočinku Vás vybízí velká zahrada s parkovou úpravou,  vlastním potůčkem a letní terasou s bazénem a slunečníkem, kde zažijete nezapomenutelnou atmosféru naprostého soukromí. V horkých dnech Vám jistě přijde vhod posezení v chládku sklípku, který je ve svahu u terasy. Zapuštěný bazén 8,5x4,5m na terase má mobilní zastřešení a tepelná čerpadla což umožňuje jeho užívání od května do října. A když si budete chtít trochu "zasportovat", můžete si zahrát francouzskou klasiku Pétanque ! Součástí zahrady je 300m svah s 25m převýšení, který v zimním období slouží začínajícím lyžařům a snowboardistům nebo jen tak k sáňkování. Celková plocha zahrady je cca 18 000 mhttps://www.mok.cz - Katalog Ubytování.